Dell Technology Forum toimub Tallinnas

Dell Technology Forum toimub Tallinnas, 
25. oktoobril, Swissotel-is.

[ Registreeru kohe > ]

Kui 2016. aastal Dell ja EMC ühinesid, siis räägiti ja loodeti, et sünnib tehnoloogiline platvorm, mille abil saab ettevõte ära katta ja konsolideerida kogu oma IT-taristu. Täna võime julgelt väita, et visioon on tõeks saanud. Selleaastane Dell Technology Forum Tallinnas tutvustab ja jagab seda tekkinud sünergiat. Kunagi varem pole saanud ühe tehnoloogiapartneri käest nii laia valikut lahendusi ja tugiteenuseid - uue põlvkonna turvalised serverid, lai portfell andmemassiive, andmete varundamise tarkvaralised ja riistvaralised lahendused, avatud võrguseadmed ja üldtuntud head klientseadmed. 

Foorumi eesmärk on harida ja avardada silmaringi, anda ülevaade oluliste valdkondade trendimuutustest ja võimalustest. Üritusel ei räägita kuivadest tehnilistest spec sheet andmetest, vaid antakse ülevaade olulistest teemadest läbi väärtusloome võtme. Esinejad on valdkonna juhtivad asjatundjad, kellega on võimalik päeva jooksul ka üks-ühele vestelda ja keerukamaid teemasid läbi arutada.

Dell Technology Forumi sihtgrupiks on IT-juhid ja -vastutajad, aga kindlasti ka tippjuhtkond, kelle jaoks on oluline kursis olla ja kaasas käia IT-moderniseerimisega.

Dell Technology Forum

25. oktoober, kell 9-17
Swissotel Tallinn
Tornimäe 3

[ Registreeru kohe > ]

 

Tutvustuseks mõned teemad.

 • HCI (hyperconverged infrastructure) lahenduste tegelik kasu ja olulisus. Tulevikunägemus IDC/Gartneri põhjal. Päriselulised lood sellest, millist mõju IT arhitektuurilised muudatused on kaasa toonud ning kuidas see mõjutab tulevikku. 
  Sergei Butenko, Head of Modern Data Center Division, North Eastern Europe, Dell EMC. 
   
 • Andmete varundamise rollimuutus ajastul, kus küberturbe intsidendid on igapäevased ja GDPR-i kontroll võib suvalisel hetkel uksele koputada. Varunduse muutumine "nice to have" tasemelt prioriteediks nr 1 ja andmete hajususe riskide maandamine. 
  Ales Korecek, Senior System Engineer, Dell EMC | Data Protection Solutions division.
   
 • Võrgulahenduste transformatsioon suletud "vendor lock-in" süsteemidest avatud ja konteineriseerimist toetavateks süsteemideks. 25 Gb / 100 Gb uue standardi kasutuselevõtmisega kaasnevad võimalused. Tarkvaralised avatud võrgulahendused Cumulus, BigSwitch Network ja Pluribus platvormidel.
  Mario Ueno, Regional Sales Director, Dell EMC Networking division - ERIKÜLALISENA AINULT TALLINNAS!
   

MAX 123 on selleaastase Dell Technology Forumi toetaja. Tutvustame üritusel muuhulgas ka oma uut IT-nõustamise ja -juhtimise kontseptsiooni.

MAX 123 on Delli maaletooja ja Platinum taseme koostööpartner aastast 1994. MAX 123 on ka suurim Delli garantiiteenuste partner Eestis.
Meil on Dell klientseadmete, serverite, andmesalvestuslahenduste, HCI- ja võrgulahenduste sertifitseeritud kompetentsid ning aastatega korjunud kogemused IT-lahenduste disainimises, juurutustes ja haldamises.