Teenused ja lahendused

MAX 123 pakub enam-vähem kõike IT-sse puutuvat

Sul on oma äri; isegi kui sa jagad IT-d suurepäraselt, pole see su põhitegevus, nii et sa ei taha sellele aega raista. Ja isegi kui sa tegeled IT-ga, oled ilmselt millelegi keskendunud ja targem oleks mõned asjad teistele teha jätta. (Ja kui tahad ise kõike hästi teha ja teistelegi müüa, oled konkurent.)

Pakume pilveteenuseid ja serveriruumi lahendusi, võrke, tarkvara (koos juurutusega), ärimajade täislahendusi ja IT- teenuste kolimist. Pakume ka oma teadmisi ja kogemusi IT-turvalisuse ja IT-protsesside juhtimise alal. Meil on ka hästi varustatud e-pood ja loomulikult ka pärispood, kuhu saab tulla "asju katsuma".

Oleme Delli kõrgeima staatusega partner Baltikumis (aga pakume ka paljude teiste tootjate väärt kraami). Oleme kõrgeima rahuloluindeksiga IT- ettevõte. Meie lipukiri "Rohkem kui IT" tähendab seda, et klient saab meilt täpselt seda, mida vajab, ja lahkub rahulolevana, et peatselt tagasi tulla.

Meil on palju rahulolevaid kliente!

 

Pole häbiasi, kui kõike ise ei oska ega jõua. Arukas inimene küsib siis abi.
Selleks kasutame lihtsat ja süsteemset lähenemisviisi, kuidas IT-alast nõu anda. Nõustamine ei ole sealjuures mingi paketteenus. Vastupidi, me oleme Sulle toeks täpselt seal, kus vaja ja seisame alati Sinu kui kliendi huvide eest!
Toetudes oma 27-aastasele kogemusele suudame anda ettevõtetele nõu igas IT-ga seotud küsimuses. Aga me ei targuta niisama, vaid meie audititest ja analüüsidest saavad nõuanded, nõuannetest tegevusplaanid ja tegevusplaanidest ärikasus mõõdetavad tulemused!

IT-süsteemid lähevad aina keerukamaks ja kui see pole põhitegevus, ei saagi keegi hoopis teise valdkonna ärijuhilt nõuda, et ta oleks selles sama kompetentne kui oma alal. Lisaks pole väiksemal ettevõttel tihti võimalik või otstarbekas palgata suurema IT-muutuse tarbeks tegelast, kes sellest üle käib, niisamuti kui suurtelgi ettevõtetel võib olla teinekord kasulik küsida abi kelleltki, kes veel rohkem ja suuremaid IT-süsteeme haldavad -- aga seda ju MAX 123 teeb.

Kõige lihtsamalt öeldes on IT-süsteemide areng jõudnud selleni, et selle asemel, et muretseda endale kõik riist- ja tarkvara ja selle ülalpidamiseks vajalikud tugisüsteemid, on võimalik rentida arvutiressurssi teenusepakkujalt – sama võimsuse ja töökiiruse juures on odavam ja hulga töökindlam, sest reeglina on teenusepakkuja süsteemid palju paremini kaitstud ja dubleeritud, kui see oma süsteemide puhul otstarbekas või isegi võimalik on; enamasti on tal ka hulga kompetentsem meeskond, kui väiksema serveriruumi omanik endale palgata jaksab.

Pilveteenustele tasub mõelda kõigil, kel...

Pakume kõike vajalikku võimeka ja kaasaegse IT-struktuuri ehitamiseks.

Meil on juba rohkem kui veerandsajandine kogemus Delli serverite ja andmemassiividega. Pakume ka kõike muud serveriruumisisustust, võrgu- ja varundusseadmetest alates; oleme valinud maailma tipptegijate hulgast kokkusobiva, piisavalt hea hinna-kvaliteedisuhtega ja töökindla tooteportfelli, et kaitsta klientide investeeringuid – mida kauem sedalaadi tehnika oma ülesannet täidab, seda parem; elu ei seisa ju paigal, vajadused muutuvad ja uued asjad peavad olemasolevatega koos töötama. Oleme eraldi välja toonud...

Nii, nagu keegi ei tegele enam ammu veevarustuse või isegi auto parandamisega, sest palju odavam ja mugavam on seda osta professionaalidelt, ei ole enam mõtet tegeleda ise kogu IT-taristu töökorras hoidmisega.

Kogu IT-halduse saab usaldada professionaalidele — MAX 123-le!

Meie pakutava IT-halduse skoop katab ära kogu IT-taristu - alates töökohtade riist- ja tarkvarast, lõpetates arvutivõrgu, serverisüsteemide ja turvalahenduste haldusega. Teenuse osutamist toetab 24/7 kasutajatoe (helpdesk) süsteem. Probleemide ennetamiseks ja operatiivseks sekkumiseks on kasutusel tasemel IT...

Elame ajastul, mil äriandmete rahaline väärtus on kordades kõrgem kui riistvaral, kus neid hoitakse.

Ühtlasi elame kahjuks ajastul, mil see riistvara pole kaugeltki igavene ja lisaks on kõikvõimalikud kurikaelad avastanud, et teiste inimeste andmete või muude IT-ressursside väärkasutamise pealt saab teenida.

MAX123 pakub erinevaid võimalusi oma arvutivõrkude ja andmete kaitsmiseks.

MAX 123 müüb kõigile ettevõtetele ja eraisikutelegi vältimatult vajalikku kontori-baastarkvara ja veel olulisem – pakub sellele kõikvõimalikku tuge. Kuigi tänapäeval on enamikul juhtudel mõistlikum võtta tarkvara teenusena, on peaaegu kõike endiselt võimalik saada nn karbina.

Rõhutagem veelkord, et praktiliselt kogu vajamineva tarkvara – kui välja arvata erilisemad programmid ja ettevõtte jaoks n-ö rätsepatööna tehtud erirakendused – saab tänapäeval rentida ja MAX 123 pakub paindlikku, kuupõhise arvestusega ja arve alusel maksmisega võimalust. Lisaks pole renditud tarkvara puhul...

Meil on parim teenindus!

MAX 123 soovitusindeks on kindlalt Eesti parimate hulgas. Vaata allikat: Recommy.com