Müük

Müügiosakond

Telefon: 699 0678  |  E-post: lahendused@max.ee

Viljar Vaht
Müügidirektor

Mobiil: 5558 8721
E-post: viljar.vaht@max.ee
Skype: Viljarvaht
 

Audrius Sabonis
Müügijuht

Mobiil: 5343 7997
E-post: audrius.sabonis@max.ee
Skype: audrius.sabonis
 

Olle Nilisk
Kliendihaldusteenust pakub Brightwise OÜ

Mobiil: 503 3318
E-post: olle.nilisk@max.ee
Skype: olle.nilisk

Timmo Võõsa
Delli globaalklientide müügijuht

Mobiil: 508 9773
E-post: timmo.voosa@max.ee
Skype: majakajama

Birgit Arro
Kliendihaldur

Telefon: 699 0678
Mobiil: 5919 5645
E-post: birgit.arro@max.ee
Skype: birgit.arro

Kadri Peet
Kliendihaldur

Telefon: 699 0678
Mobiil: 523 3819
E-post: kadri.peet@max.ee
Skype: kadri102

Taavi Ratnik
Kliendihaldur

Mobiil: 5886 8662
E-post: taavi.ratnik@max.ee

Argo Objartel
Kliendihaldur

Telefon: 699 0678
Mobiil: 5919 0771
E-post: argo.objartel@max.ee
Skype: argo.max

Kadi Pettai
Kliendihaldur

Mobiil: 5343 9934
E-post: kadi.pettai@max.ee
Skype: kadi146
 

Toomas Perillus
Võrgulahenduste teenust pakub
PMR Racing OÜ

E-post: toomas.perillus@max.ee

 

Siin võiksid olla sina
Võta minuga ühendust:

Katrin Sillamets
katrin@max.ee