Kauba kättesaamine ja transport

Teil on võimalik valida alljärgnevate tarneviiside vahel:

 • Kiirtarne, 18 € (tarne ainult Tallinna piires) – on võimalik vaid tööpäevadel. Kui kaup on tellitud ja makstud enne kella 14.00, siis toimetatakse kaup Teile samal päeval. Peale kella 14.00 tellimused toimetatakse kliendile järgmisel tööpäeval (24 tunni jooksul). Ei kehti toodetele, mille tarneaeg on: "1-2 päeva" või "tellimisel".
 • Tavatarne, 5 € (tarne ainult Eesti piires) – kaup jõuab Teieni 2-4 tööpäeva jooksul. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, siis kullerfirma võtab Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada kohaletoomise aeg.
  Kullerfirmad, kes teostavad koostöölepingu alusel transporti on: DPD, Jetpak. Tellides kauba E-poest on tavatarne üle Eesti tasuta.
 • Kauba kättesaamine Delli müügi- ja hoolduskeskusest, tasuta – Teil on võimalik kaubale järele tulla MAX 123 | DELL müügi- ja hoolduskeskusesse, mis asub Veerenni Keskuses, Siduri 3, Tallinnas. Kaupade tellimused, mis on vormistatud vahemikus esmaspäevast neljapäevani, käsitletakse 48 tunni jooksul. Tellimused, mis on vormistatud reedel või nädalavahetusel, käsitletakse esmaspäeval. Tellimuse järgselt saadame Teile täiendava info selle kohta, et kaup on komplekteeritud. Tellitud kaupade üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud isikule ja isikut tõendava dokumendi alusel!

  Delli esindussalong on avatud E-R 9-17
  telefon 699 0678
  e-post: max@max.ee

Hinnakiri:

Kiirtarne – 18 eurot
Tavatarne – 5 eurot (Tellides kauba E-poest on tavatarne üle Eesti tasuta)
Kauba kättesaamine Delli esindussalongist – tasuta