Windows Server 2008 ametlik tugi lõppeb juba järgmise aasta alguses!

14. jaanuaril 2020 lõpeb Windows Server 2008 ja 2008 R2 tugi. See tähendab regulaarsete turvavärskenduste lõppu. Ära lase oma infral ja rakendustel jääda kaitseta!

Loe lisaks Microsofti lehelt >

Kolm põhjust, miks oma 2008. aasta serverirakendusi Azure'i keskkonda migreerida.

 • Innovatsioon
  Rakendage oma rakenduste kaasajastamiseks Azure'i tööriistu. Keskenduge äriinnovatsioonile hästihallatavate pilveteenustega - Azure SQL andmebaas, Azure App Service ja Azure IaaS.
   
 • Kulude kokkuhoid
  Vähendage oma infrastruktuurikulusid tasuta laiendatud turvavärskenduste, Azure'i hübriidhüvitise ja optimeeritud infrastruktuuri abil. Näiteks saab säästa kuni 750 000 $, kui liigutada 100 Windows 2008 serverit Azure'i keskkonda. Sama arvu serverite käitamine AWS-keskkonnas maksaks viis korda rohkem.
   
 • Turvalisus ja vastavus
  Seista vastu keerulistele küberrünnakutele ja täita kõiki vastavusnõudeid on iga pilvekeskkonna teenusepakkuja esmane ülesanne. Azure-s saate tasuta turvavärskendusi veel 3 aastat pärast ametliku toetuse lõppu.
   

Kuna lahenduste uuendamine ja migreerimine võib olla keerukas, oleme alati olemas, et aidata teil üleminekut planeerida ja ellu viia. Nii tagame koos kõrge turvalisuse, jõudluse ja innovatsiooni.
MAX 123 on kogenud turva- ja pilvenõustaja ning Microsofti eri tasemete ja kompetentsidega partner juba 12 aastat. 

Küsige nõu! 14. jaanuar 2020 on juba "homme", plaanid tuleks teha juba täna!

Käesolevaga kinnitan, et olen tutvunud privaatsuspoliitikaga ning annan nõusoleku kasutada minu e-posti aadressi eesmärgiga saata mulle uudismaterjale. Olen teadlik, et mul on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta.