Digigeenius: Eesti arvutipood müüs piraat-Windowsiga arvuteid

Digi.geenius.ee keskkonnas ilmus artikkel, kuidas kliendid said tuntud arvutipoest piraat-Windows-iga arvuti. Tegemist polnud kasutatud arvutiga, vaid nende endi poolt kokkupandud mänguriarvutiga. Loe artiklit siit >

MAX 123 ise arvuteid kokku ei pane, kuid pakub läbi Dell Outlet-i refurbished sülearvuteid, mille puhul on klientidel samuti tekkinud küsimusi komponentide, operatsioonisüsteemi ja garantii kohta.
Selgituseks refurbished seadme definitsioon:
Refurbished seade on Delli tehasesse tagastatud toode, mis on tootja poolt uuesti müügiringlusse lastud. Kõikidel Outlet'i seadmetel on uute toodetega samaväärne garantiitase.

Seega meie müüdud arvutite puhul selliseid küsimusi tekkida ei saa, kuna arvutil ja sellega seotud komponentidel on tootjapoolne garantii ja tugi. Arvuti konfiguratsiooniga seotud infot saab alati kontrollida seerianumbri (Service Tag) järgi aadressil: https://www.dell.com/support.

Tootja lehelt saab alati alla laadida viimased draiverid Windowsi operatsioonisüsteemile, et tagada parim kvaliteet ja jõudlus soetatud arvutile.

Ainult ametliku esindaja käest ostetud seadme puhul võid täiesti kindel olla, et midagi pole crack-itud ja seadmele on tagatud täielik garantiitugi.
MAX 123 pakub omalt poolt Delli äriklassi arvutitete garantiile lisaks veel ka õnnetusjuhtumi KASKO-t ja tasuta IT-tugiteenuse paketti!