Max123

Kontakt: Delli salong ja garantii
IT-Lahendused ettevõtetele:

Veerenni Keskus, 2. korrus
Siduri 3, 11313 Tallinn
Avatud: E - R kell 9.00-17.00

Telefon: 699 0678
E-post: lahendused@max.ee
Baltikumi suurim Delli garantii ja hooldus:

Veerenni Keskus, 1. korrus
Siduri 3, 11313 Tallinn
Avatud: E - R kell 9.00-17.00

Telefon: 699 0699
E-post: hooldus@max.ee
Delli ärikliendi esindussalong:

Veerenni Keskus, 1. korrus
Siduri 3, 11313 Tallinn
Avatud: E - R kell 9.00-17.00

Telefon: 699 0678
E-post: max@max.ee

Facebook
 • Liitu MAX 123 meilituslistiga

  * = required field
  Olen huvitatud saama infot järgnevatel teemadel
 • Uudised

 • Tegime Eesti keskettevõtete IT-turvalisuse uuringu

  Andmete turvalisus ettevõttes on tänapäeval vaieldamatult IT põhiküsimus. Ükski lahendus ega teenus pole tõsiseltvõetav kui ta ei vasta tänapäeva turvanõuetele. Valdkonniti on nõuded kindlasti erinevad, kuid üldtunnustatud reeglid, millele tehnoloogiad ja lahendused peavad vastama, on valdkondadeülesed ning neid on võimalik võrrelda ja kaaluda.

  Täiustades oma IT-juhtimise tooteportfelli, avastasime, et nii mõneski valdkonnas jäi puudu teadmistest, mis seisus on tegelikult Eesti ettevõtete IT-turvalisus ja millist abi vajatakse selle tagamisel.

  Info saamiseks viisime ettevõtete (arvutitöökohti 25+) seas läbi küsitluse IT-turvalisuse seisu kohta. Esmalt kaardistasime selleks keskmise ettevõtte andmete liikumise loogika ja koostasime iga taristu valdkonna (lõppkasutaja seadmetest kuni serveriruumini) kohta 1-2 küsimust, mis annab indikatsiooni turvalisuse hetkeseisust ettevõttes.

  Nüüd on tulemused käes ja kokkuvõtted tehtud. Lühidalt võib öelda, et pilt on üsna nukker. Nutiseadmete kasutamisel tööks pole andmed kaitstud  60%-l kasutajatest ja failide talletamisel kasutatakse endiselt väga palju ebaturvalisi lahendusi. Offsite backup’i kasutab pisut üle poole vastanuist, korralik tulemüür on vaid 2/3-l ja turvaauditit on teinud viimase aasta jooksul 32% vastanutest.

  Vaata kommenteeritud uuringutulemusi siit:

  MAX123_IT-turvalisuse_uuring

  Igaüks saab ise ennast kõrvutada üldise tulemusega aga usume, et kõigil ettevõtetel on vaja pidevalt IT-turbe küsimustega tegeleda. Soovime selleks palju jõudu ja loodame, et saame neis väljakutsetes igati abiks olla. Võtke julgesti ühendust, sest teadmised ja kogemused on meil turvaküsimustes igati soliidsed. Tervikpildi saamiseks pakume nii turvaanalüüsi teenust kui ka penetratsiooniteste IT-taristu erinevate osade turvalisuse kontrollimiseks.

  Loosisime kõigi vastanute (paraku jäid välja need, kes ei raatsinud oma kontakti jätta) vahel välja Delli 24-tollise puutetundliku monitori.

  Palju õnne, Voldemar Nellis, Eesti Vanglatööstusest!

  Apollo kinkekaardid läksid postiga teele juba enne jaani, ilusaid elamusi!