Max123

Kontakt: Delli salong ja garantii
IT-Lahendused ettevõtetele:

Veerenni Keskus, 2. korrus
Siduri 3, 11313 Tallinn
Avatud: E - R kell 9.00-17.00

Telefon: 699 0678
E-post: lahendused@max.ee
Baltikumi suurim Delli garantii ja hooldus:

Veerenni Keskus, 1. korrus
Siduri 3, 11313 Tallinn
Avatud: E - R kell 9.00-17.00

Telefon: 699 0699
E-post: hooldus@max.ee
Delli ärikliendi esindussalong:

Veerenni Keskus, 1. korrus
Siduri 3, 11313 Tallinn
Avatud: E - R kell 9.00-17.00

Telefon: 699 0678
E-post: max@max.ee

Facebook

Turvateenused

Ettevõtte IT-taristu küberturbe analüüs

IT-küberturbe analüüs annab ülevaate IT-taristu turvalisuse hetkeolukorrast. Küsimustik baseerub tuntud turbestandarditel - CIS, ISKE ja Cyber Essentials. Analüüs koosneb ~80-st kontrollküsimusest ja skoopi kuulub kogu ettevõte põhi IT-taristu.

Tulemüüri teenus

Tulemüüri teenus - 24/7 turvamees Teie ettevõttes poole paagi kütuse hinnaga!
Enamus ettevõtteid kasutavad füüsilise vara kaiseks turvafirma teenuseid. Aga tihti unustatakse ära internetist tulevad ründed? Kas siis infosüsteemides olevad andmed ei olegi teie firma vara? Enamiku ettevõtete jaoks on andmed kordades väärtuslikumad kui laudade peal ja serveriruumis seisev "raud".

IT-turvateenus

Tänapäeval on iga asutus või firma IT-ettevõte, kus on olemas andmed, infosüsteemid ja teenused, mida tuleb internetis valitsevate ohtude eest kaitsta. Täpselt nii nagu kaitstakse oma füüsilist vara, kasutades selleks turvafirma teenuseid, tuleb kaitsta ka IT-ga seotud varasid ja väärtusi.

Parim ettevõttele suunatud viirusetõrje

Parim ettevõttele suunatud viirusetõrje – pilve-keskhaldusega Bitdefender. Vaata lisaks: Bitdefender antiviirus teenusena või ise hallates. Erihinnad haridus- ja avalikule sektorile -40%

Milleks on vaja IT-turvateenust?

Milleks mulle tulemüüri teenus? Lõviosa ettevõtetest kasutavad iseenesest mõistetavalt mõne turvafirma teenuseid, sest kõik mõistavad, et oma füüsilist vara on vaja kaitsta. Aga kas kogukas turvamees või peened valveseadmed kaitsevad ettevõtet internetist tulevate rünnete vastu ja muude ohtude vastu? Kas infosüsteemides olevad andmed ei olegi Teie vara?