Max123

Kontakt: Delli salong ja garantii
IT-Lahendused ettevõtetele:

Veerenni Keskus, 2. korrus
Siduri 3, 11313 Tallinn
Avatud: E - R kell 9.00-17.00

Telefon: 699 0678
E-post: lahendused@max.ee
Baltikumi suurim Delli garantii ja hooldus:

Veerenni Keskus, 1. korrus
Siduri 3, 11313 Tallinn
Avatud: E - R kell 9.00-17.00

Telefon: 699 0699
E-post: hooldus@max.ee
Delli ärikliendi esindussalong:

Veerenni Keskus, 1. korrus
Siduri 3, 11313 Tallinn
Avatud: E - R kell 9.00-17.00

Telefon: 699 0678
E-post: max@max.ee

Facebook

Pilveteenused

Pilveteenused - miks ja millal?

5 põhjust, miks valida pilveteenused? Millal on pilveteenused on hea lahendus ja millal mitte? Anname nõuandeid nii IT- kui ka tegevjuhile. Märksõnadeks on "järjest kasvav IT-eelarve"; "liiga keeruline haldus"; "kohalik eestikeelne tugi"; "pilvemüüdid" jne

MAX CLOUD

Eesti parim iseteeninduslik pilveteenuste keskkond - Tunnipõhine kuluarvestus - Madalaim hinnapunkt - Puuduvad aja- ja mahukohustused

STATUS MAX | partnerist sõltumatu IT-taristu pilves

Olukord, kus IT-partneri vahetus on lihtsam kui mobiilioperaatori vahetus.

Kaugvarundus

Kaugvarundus - varundusteenus serveritele ja arvuti-töökohtadele. Kaugvarundus (teiste nimetustega pilvevarundus või online backup) on andmete automatiseeritud varundamine ettevõttest väljapoole. Varundada (failide, operatsioonisüsteemi ja rakendustarkvara tasemel) on võimalik nii servereid kui ka arvuti-töökohti.

Virtuaalserveri rent

Virtuaalserveri (Virtual Private Server ehk VPS) rent on teenus, mis võimaldab rentida serveriressurssi vastavalt ettevõtte reaalsetele hetkevajadustele.

Turvaline failihaldussüsteem - Blackberry Workspaces

Workspaces on kaasaegne failihaldussüsteem, mis pakub andmetele konkurentsitult parimat turvalisust, tegemata järeleandmisi kasutusmugavuses ja ühistöövõimekuses. Lihtsamalt öeldes on Workspaces OneDrive'i või Dropboxi sarnane (pilve)lahendus, kuid omab tunduvalt laiemat funktsionaalsust ja tagatud turvalisust.

Asendussait teenusena ehk Disaster Recovery teenusena (DRaaS)

Asendussait teenusena ehk Disaster Recovery teenusena (DRaaS). Ettevõttele, kes omab ärikriitilisi virtuaalservereid, teenuseid või rakendusi, mille pikemad tööseisakud ei ole tolereeritavad.

WiFi pilve(virtuaal)kontroller

Pilvekontroller avab juurdepääsu väga laiale valikule lisafunktsioonidele ja loob mugavad võimalused WiFi-lahenduse tsentraalseks halduseks.

Microsoft Office 365 tugi- ja lisateenused

Sidudes MS Office 365 konto meie ettevõttega, pakume lisaks soodushinnaga teenuseid: Office 365 esmahäälestus; Office 365 haldus; Exchange Online haldus