Max123

Kontakt: Delli salong ja garantii
IT-Lahendused ettevõtetele:

Veerenni Keskus, 2. korrus
Siduri 3, 11313 Tallinn
Avatud: E - R kell 9.00-17.00

Telefon: 699 0678
E-post: lahendused@max.ee
Baltikumi suurim Delli garantii ja hooldus:

Veerenni Keskus, 1. korrus
Siduri 3, 11313 Tallinn
Avatud: E - R kell 9.00-17.00

Telefon: 699 0699
E-post: hooldus@max.ee
Delli ärikliendi esindussalong:

Veerenni Keskus, 1. korrus
Siduri 3, 11313 Tallinn
Avatud: E - R kell 9.00-17.00

Telefon: 699 0678
E-post: max@max.ee

Facebook
  • Liitu MAX 123 meilituslistiga

    * = required field
    Olen huvitatud saama infot järgnevatel teemadel




  • Uudised

  • Meeskond

    Müügiosakond

    Telefon: 699 0660 E-post: lahendused@max.ee
    Viljar Vaht
    Viljar Vaht
    Müügidirektor

    Mobiil: 5558 8721
    E-post: viljar.vaht@max.ee
    Skype: Viljarvaht



    Olle Nilisk
    Olle Nilisk
    Kliendihaldusteenust pakub Brightwise OÜ

    Mobiil: 503 3318
    E-post: olle.nilisk@max.ee
    Skype: olle.nilisk
    Timmo Võõsa
    Timmo Võõsa
    Delli globaalklientide müügijuht

    Mobiil: 508 9773
    E-post: timmo.voosa@max.ee
    Skype: majakajama
    Birgit Arro
    Birgit Arro
    Kliendihaldur

    Telefon: 699 0678
    Mobiil: 5919 5645
    E-post: birgit.arro@max.ee
    Skype: birgit.arro
    Kadri Peet
    Kadri Peet
    Kliendihaldur

    Telefon: 699 0678
    Mobiil: 523 3819
    E-post: kadri.peet@max.ee
    Skype: kadri102
    Taavi Ratnik
    Taavi Ratnik
    Kliendihaldur

    Mobiil: 5886 8662
    E-post: taavi.ratnik@max.ee
    Argo Objartel
    Argo Objartel
    Kliendihaldur

    Telefon: 699 0678
    Mobiil: 5919 0771
    E-post: argo.objartel@max.ee
    Skype: argo.max
    Toomas Perillus
    Toomas Perillus
    Võrgulahenduste teenust pakub PMR Racing OÜ

    Mobiil: 512 7916
    E-post: 
    toomas.perillus@max.ee

    Skype: toomas@max.ee

     
    Siin võiksid olla sina
    Siin võiksid olla sina
    Võta minuga ühendust:

    Katrin Sillamets
    katrin@max.ee

    Garantii-, hooldus- ja tugiteenused

    Telefon: 699 0699 E-post: hooldus@max.ee E-post: tugi@max.ee
    Andres Vallistu
    Andres Vallistu
    Tehnikadirektor

    Telefon: 699 0696
    Mobiil: 5628 5551
    E-post: andres.vallistu@max.ee
    Skype: andres.vallistu
    Sigrid Noor
    Sigrid Noor
    Tehnikaosakonna administraator

    Mobiil: 5699 0684
    E-post: sigrid.noor@max.ee
    Margus Hõim
    Margus Hõim
    Kasutajatoe spetsialist

    Telefon: 699 0690
    E-post: margus.hoim@max.ee
    Kalevi Koplik
    Kalevi Koplik
    Süsteemiarhitekt
    Innovatsiooni valdkonna juht


    Telefon: 699 0693
    Mobiil:
    5621 8652
    E-post: kalevi.koplik@max.ee
    Janek Saar
    Janek Saar
    Pilvearhitekt

    Telefon: 699 0690
    Mobiil: 55558609
    E-post: janek@max.ee



    Marko Tamm
    Marko Tamm
    Süsteemiadministraator

    Mobiil: 5699 0687
    E-post: marko.tamm@max.ee
    Andrus Obukak
    Andrus Obukak
    Süsteemiadministraator

    Telefon: 699 0693
    Mobiil: 5331 1254
    E-post: andrus.obukak@max.ee
    Martin Laur
    Martin Laur
    Süsteemiadministraator

    Telefon: 699 0693
    Mobiil: 553 3611
    E-post: martin.laur@max.ee
    Janno Erõkalov
    Janno Erõkalov
    Süsteemiadministraator

    Telefon: 699 0693
    Mobiil: 5295 860
    E-post: janno.erokalov@max.ee
    Jaanis Alliksoo
    Jaanis Alliksoo
    Dell sertifitseeritud tehnik

    Telefon: 699 0699
    E-post: jaanis.alliksoo@max.ee
    Denis Migunov
    Denis Migunov
    Dell sertifitseeritud tehnik

    Telefon: 699 0699
    E-post: denis.migunov@max.ee
    Tõnis Paomees
    Tõnis Paomees
    Varuosade haldur

    E-post: tonis.paomees@max.ee
    Raul Pero
    Raul Pero
    Turundusteenust pakub MaxDisain OÜ

    Mobiil: 508 8534
    E-post: raul.pero@max.ee
    Skype: raul.pero2
    Elina Rant
    Elina Rant
    Tootejuht

    Emaduspuhkusel
    Ermo Kiisk
    Ermo Kiisk
    Juhataja

    Telefon: 699 0650
    E-post: ermo.kiisk@max.ee
    Ivo Suursoo
    Ivo Suursoo
    Nõukogu esimees

    E-post: ivo.suursoo@max.ee
    Aldur Talkop
    Aldur Talkop
    Nõukogu liige

    E-post: aldur.talkop@max.ee
    Kristi Kask
    Kristi Kask
    Pearaamatupidaja

    Emaduspuhkusel


    Nele Herodes
    Nele Herodes
    Raamatupidaja

    Mobiil: 5558 8956
    E-post: nele.herodes@max.ee
    Katrin Sillamets
    Katrin Sillamets
    Personalijuht

    Mobiil: 511 4330
    E-post: katrin.sillamets@max.ee
    Skype: katrin.sillamets



    Janeli Kiss
    Janeli Kiss
    Laospetsialist / Dell sertifitseeritud tehnik

    E-post: janeli.kiss@max.ee
    Koristusteenus
    Koristusteenus
    Koristusteenust pakub
    City Haldus OÜ

    Telefon: 675 5228